T-uBjSmdDtLFV08PaRTNmPix8fZartqcPPetqKtfWNc کباب پز | شومینه دلتا

کباب پز

مرکز طراحی، تولید و اجرای باربیکیوهای مدرن  کباب پز                  

تجربه آشپزی اثبات کرده غذاهایی که بر روی باربیکیو و کباب پز کباب می شوند طعمی لذیذ دارند به همین دلیل استفاده از باربیکیو در تمامی کشورهای جهان طرفداران زیادی دارد. در کشور ما نیز از گذشته استفاده  از منقل و کباب پز طرفداران زیادی داشته .

با ترویج زندگی شهری و آپارتمانی، باعث شده  افراد به استفاده از باربیکیو و کباب پزهای پرتابل تمایل پیدا کنند و بتوانند از باربیکیوهای پرتابل در تراس حیاط، روف گاردن یا آلاچیق خود استفاده کنند.                                                                             

دلتادکوتولیدکننده انواع باربیکیو، با ایده، طرح های متنوع و متناسب با سلیقه مشتریان توانسته با طراحی و تولید باربیکیوهای آیلند و پرتابل محصولات با کیفیت را برای مشتریان ارایه نماید. 

خرید باربیکیو                           

در هنگام خرید باربیکیو به جنس بدنه باربیکیو توجه داشته باشید. باربیکیوهایی که بدنه آهنی و قیمت پایین تری دارند با گذشت زمان و بخاطر زنگ زدگی باعث می شوند شما یک خرید ناموفق داشته باشید و مجبور شوید خرید مجدد داشته باشید. یکی از نکات دیگر در خرید باربیکیو صفحه گریل می باشد.

اگر صفحه آهنی با روکش لعابی یا تفلون باشند با حرارت باعث سوختن و ریزش روکش های لعابی یا تفلون می شود. دلتادکو تولیدکننده باربیکیو، با استفاده از رنگ کوره ای استاتیک در تولید، موجب افزایش مقاومت و استحکام باربیکیو می شود.

قیمت شومینه و باربیکیو وکباب پز

هر چه کیفیت، کارایی و زیبایی شومینه و باربیکیو بهتر باشد قاعدتا طول عمر و دوام آن نیز بیشتر خواهد بود. شومینه و باربیکیو با توجه به متریالی که در ساخت آنها به کار می رود دارای قیمت های متفاوتی هستند.

دلتادکو تولیدکننده شومینه و باربیکیوهای با کیفیت مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و خرید شومینه با شماره 989120654512+  تماس حاصل فرمایید.                                            

Call Now Button