T-uBjSmdDtLFV08PaRTNmPix8fZartqcPPetqKtfWNc تولید کننده شومینه | شومینه دلتا

تولید کننده شومینه

تولید کننده شومینه

نقش شومینه در دکوراسیون داخلی امری بدیهی است چرا که شومینه به عنوان قلب دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی در جذابیت و زیبایی دکوراسیون دارد. دلتادکو تولیدکننده شومینه، با مشاوره و ارایه پیشنهادها و ایده های به روز همراه شما مشتریان، آرشیتکت ها، انبوه سازان، مهندسین و… می باشد.

دلتا دکو تولید کننده شومینه  

نحوه نگه داری انواع شومینه با هم متفاوت است. شومینه با همه زیبایی و کارایی که دارد اگر درست نگه داری نشود ممکن است عمر طولانی نداشته باشد.

شومینه های برقی هنگامی که به مدت طولانی استفاده نمی شوند بهتر است از برق بکشیم تا نوسانات برق آسیبی نزند.

شومینه معلق و فایرپیت را می توان بعد از استفاده تمیز کرد و با قرار دادن یک درپوش از ریختن گرد و غبار و… در داخل آن جلوگیری کرد.

باربیکیو انواع مختلفی دارد: خانگی، صنعتی، ذغالی، گازی، فولادی، سنگی، آجری. باربیکیوها با هر جنس، طرح و مدلی که باشند بهتر است بعد از هربار استفاده تمیز شوند. تمیز کردن باربیکیوهای ذغالی سخت تر است و به علت سوختن ذغال و خاکستر تولید شده به زمان بیشتری برای تمیزکاری و نظافت نیاز دارد.

بهتر است قبل از استفاده از باربیکیو در داخل سینی زیر کباب پز یک لیوان آب بریزیم تا چربی کمتری بسوزد. بعد از استفاده از باربیکیو حتما درب کباب پز را ببندید تا از ورود گرد و غبار و… به داخل باربیکیو جلوگیری کرد.

بعد از طراحی، ساخت و تولید انواع شومینه و باربیکیو  با توجه به سلیقه و سفارش مشتریان، شومینه و باربیکیو ارسال و نصب می شود. دلتادکوبا نیروی کارآمد و با تجربه، شومینه و باربیکیو را نصب و راه اندازی می کند و این پایان راه نیست.

دلتادکو با 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش همیشه همراه شماست.  

تولید کننده شومینه | دلتا دکو

Call Now Button